Şu anda okuyorsunuz
NEBAHAT ÇEHRE – KENDİ KIYAFET KOLEKSİYONU İÇİN MODELLİK YAPTI

NEBAHAT ÇEHRE – KENDİ KIYAFET KOLEKSİYONU İÇİN MODELLİK YAPTI

NEBAHAT ÇEHRE - KENDİ KIYAFET KOLEKSİYONU İÇİN MODELLİK YAPTI

Türk Sineması’nın en şık giyinen kadınlarından Nebahat Çehre, karantina günlerini dünyaca ünlü modacı Rufat İsmayil ile tasarım yaparak geçirmişti. 52 parçalık bir koleksiyon hazırlayan Nebahat Çehre geçtiğimiz hafta Beykoz Kundura Fabrikası’ndaydı. Kendi kıyafet koleksiyonu için modellik yaptı. Tam 12 saat boyunca objektiflere poz verdi. Oyuncu için özel dezenfektanı yapılan karavan kiralandı. Çekimler boyunca üstü açık klasik bir Chevrolet marka araç kullanıldı. Fotoğrafları ünlü fotoğraf sanatçısı Emrah Esen çekti.

Nebahat Çehre, “Çok heyecanlı bir gündü. Vakit nasıl geçti hiç anlamadım. 10 kıyafet giyip çıkardım. Ama hiç yorulmadım. Aksine büyük bir keyif aldım. Enerjim tavan yaptı. Bu koleksiyon yaşı olmayan ve her daim şık, alımlı ve zarif görünmek isteyen kadınlar için. Daha koleksiyon çıkmadan ön siparişler gelmeye başlamış çok mutlu oldum.

Kısmetse koleksiyon 18 Eylül’de önce dijital platformlarda satışa çıkacak” diye konuştu.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır