Şu anda okuyorsunuz
Mutlu evler için “Happy House”

Mutlu evler için “Happy House”

Mutlu evler için “Happy House”

İzmit’te ikinci mağazası geçtiğimiz aylarda Hacıhasan Mahallesi Yukarıpazar Caddesi üzerinde açılan Happy House, farklı konseptiyle öne çıkıyor. Ev aksesuarları ve hediyelik eşyaların büyük çoğunluğu el yapımı olan ürünler, her zevke hitap ediyor.

Mutlu evler için “Happy House”

Happy House mağazasının sahibi, uzun yıllar gazetecilik yapan ve gazete çıkartan Tamer Terin, sanatsal olayları sevdiği için gazeteciliği bırakıp el yapımı aksesuar sektörüne girdiğini söyledi. Taner “Basın sektörünü de seviyorum ama dürüst konuşmak gerekirse maddi anlamda beni tatmin etmedi. O nedenle sektör değişikliğine gittik “ dedi.

Terin Otel Asya yakınlarındaki ilk mağazalarının imalata yönelik olduğunu, ikinci mağazanın ise show room olduğunu sözlerine ekledi.

Terin, “Mutlu aileler, mutlu ev aksesuarları alsın diye Happy House adını mağazamıza uygun gördük” diye konuştu.

Tamer Terin lazer kesimi ürünleri, baskı yöntemi ile yapılan ürünleri kendilerinin ürettiğini belirterek, “Dışarıdan aldığımız ürünlerin piyasada satılanların dışında ürünlerin olmasına dikkat ediyoruz. Biraz da sanatsal olmasına bakıyoruz” ifadelerini kullandı.

Terin mağazalarında bir evin aksesuar olarak kullanabileceği her türlü ürünü sattıklarını belirterek, “Daha çok da dekoratif ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Mesela sattığımız oyuncak arabalar, ördekler, baykuş ve yavruları gibi birçok ürün el yapımıdır” dedi. Yılbaşına çok az bir zaman kala, sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, Happy House mağazasını ziyaret etmenizi öneririz.

Ufuk BAGAN (la femme Nicomedia) İzmit

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
1
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır