Şu anda okuyorsunuz
Mao Mao ve arkadaşları, tüm çocukları İyi Kalpler Vadisi’ne davet ediyor

Mao Mao ve arkadaşları, tüm çocukları İyi Kalpler Vadisi’ne davet ediyor

Mao Mao ve arkadaşları, tüm çocukları İyi Kalpler Vadisi’ne davet ediyor

 

İyi Kalpler Vadisi sakinlerini tüm kötülüklerden korumaya söz veren Mao Mao ve arkadaşlarının maceraları 3 Şubat’ta Cartoon Network’te başlıyor. Mao Mao: İyi Kalpli Kahramanlar, hafta içi her gün saat 18.00’de, hafta sonları da 15.30’da çocuklarla buluşacak.

Eğlenceli çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, Şubat ayına Mao Mao ve arkadaşlarıyla ‘Merhaba’ diyor. İyi Kalpler Vadisi’nin iyi huylu, kurnaz kedisi Mao Mao’ya arkadaşları Badgerclops ve Adorabat’ın eşlik ettiği birbirinden heyecanlı maceralar 3 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün 18.00’de, hafta sonu da 15.30’da Cartoon Network ekranlarında olacak.

İyi Kalpler Vadisi’ni Mao Mao ve arkadaşları koruyor

Ailesinin en küçüğü olmasına rağmen maceracı kimliğiyle İyi Kalpler Vadisi’nin şerifi olan Mao Mao, Monsters, Prenses Mitzi, The Sky Pirates ve Rufus ile Reggie’e karşı mücadele ederken en büyük desteği yakın arkadaşları Badgerclops ve Adorabat’ten alıyor.

Mao Mao sırlarını en güvendiği arkadaşı Badgerclops’la paylaşıyor ve bu maceralarda en çok ona güveniyor. Vadide sevimli bir maskot olan Adrobat ise kötülüklerle mücadelede Mao Mao’yu hiç yalnız bırakmıyor.

İlginizi Çekebilir
uykusuz çocuklar

Mao Mao’nun oyunu cartoonnetwork.com.tr’de çocukları bekliyor

Dostluğun öneminin en eğlenceli şekilde anlatıldığı Mao Mao: İyi Kalpler Vadisi en renkli bölümleriyle Cartoon Network’te yer alırken, birbirinden eğlenceli oyunlar da www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocukları bekliyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
2
Kızgın
1
Komik
1
Şaşkın
0
Üzgün
1
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır