Şu anda okuyorsunuz
MABEL MATİZ İKİNCİ GECEDE’DE KAPALI GİŞE

MABEL MATİZ İKİNCİ GECEDE’DE KAPALI GİŞE

​MABEL MATİZ İKİNCİ GECEDE'DE KAPALI GİŞE

MABEL’DEN MÜZİKAL ŞÖLEN

Harbiye Açıkhava’da üst üste iki akşam hayranları ile buluşan başarılı sanatçı Mabel Matiz, ikinci performansında da kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Kerki Solfej tarafından düzenlenen konserlerde yaklaşık 10.000 hayranıyla kucaklaşan Mabel Matiz, tercih ettiği sahne kıyafetleriyle de bir kez daha tarzını ortaya koyarak adeta mini bir defileye imza attı.

Koserin ikinci bölümünde seyircilerin arasına girerek şarkılarını binlerce kişili koro eşliğinde seslendiren başarılı sanatçı, performansı boyunca hiç bir isteği geri gevirmeyerek bir çok şarkıya defalarca bis yapıp konserini tam anlamıyla bir müzikal şölene çevirdi.

Finalde konfeti yağmuru ile coşkuyu ikiye katlayan Mabel Matiz’i dinlemeye gelenler arasında Samsun Demir, Melek Mosso ve Yağmur Sarıoğlu gibi ünlü isimlerde yer aldı.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır