Şu anda okuyorsunuz
M·A·C Cosmetics Beauty Report: Özgür Masur

M·A·C Cosmetics Beauty Report: Özgür Masur

M·A·C Cosmetics Beauty Report: Özgür Masur

Özgür Masur’un Byzantium ismini taşıyan couture koleksiyonu defilesinin makyajını M·A·C Cosmetics üstlendi.

Defilenin makyaj görünümlerine ve kullanılan ürünlerin görsellerine https://we.tl/t-LR0UUQlVYo linkinden ulaşabilirsiniz.

Makyaj görünümünde sağlıklı bir cilde ışıltılı ve renk geçişli bir göz makyajı eşlik etti. Tende canlı bir bitişe sahip Face & Body Fondöten tercih edilirken kapatıcılık Pro Longwear Concealer ile sağlandı. Tüm cildin ışıltılı bir bitişe sahip olması için yüze ve vücuda Strobe Cream uygulandı. Sağlıklı görünümü pekiştirmek için Whirl ve Half n Half rujları bir arada hem allık hem de ruj olarak kullanıldı. Dudaklar ayrıca Stone ve Spice dudak kalemleriyle belirginleştirildi.

Göz makyajında ise Art Library Flame Boyant far paleti tercih edildi ve In Extreme Dimension Mascara 3D Black ile bakışlar yoğunlaştırıldı. İçten dışa buğulu bir görünüm yakalanırken, yoğundan hafife pürüzsüz bir geçiş yaratıldı. Buna ek olarak göz kapağına ışıltı katmak için minik dokunuşlarda Cream Color Base’in Luna ve Pearl tonları tercih edildi.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için maccosmetics.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir
botoks

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır