Şu anda okuyorsunuz
M·A·C Comsetics X Comme Des Garcons

M·A·C Comsetics X Comme Des Garcons

M·A·C Comsetics X Comme Des Garcons

DOVER STREET PARFUMS MARKET PARIS AÇILIŞI İÇİN MAC COSMETICS VE COMME DES GARCONS BİR ARAYA GELİYOR

#COMMEDESGARCONSXMAC

MAC x Comme des Garsons iş birliği, kreatif direktör Rei Kawakubo’un uzun süredir dövmeye olan tutkusu ve markanın imzası haline gelen “önce sanat” yaklaşımının birleşmesiyle dövmenin değiştirici gücüne saygı sunuyor. “Siyahın en güzel tonlarından biri dövmeli bir ciltte görebileceğimiz tondur: Rengi solmuş dövmelerdeki siyah mürekkep, konturu belirginleştiren ve gölgeleyen gök mavisine dönüşme eğilimindedir. Mavi siyahın bu kusursuz kalitesi, tasarımların boyutunu ve konumlandırmasını ileriye taşıyor. Böylece sadece “vücut boyası” olmak yerine “vücut edebiyatı” oluyor.” – Baltasar Gonzalez Pinel, Make-up Artistry Direktörü

Ortaya çıkan bu yedi parçalık koleksiyon, net kalın çizgiler ve geometrik detaylar için tasarlanmış iki likit eyeliner ile makyajın sınırlarını yeniden hayal etmeye davet ediyor: Far bazı ile gölgelendirmek ve geniş kapsamlı kreasyonlar için siyah jel eyeliner, net renkler elde etmeyi sağlayan üç kremsi göz kalemi, uzun süre kalması ve sabitlenmesi için transparan pudra. Yüzünün ya da vücudunun herhangi bir yerine yeni çizgiler çiz, eski ikonlara gönderme yap ve anılarını yansıt. Bu koleksiyon tanımlara karşı koyan güzellik, moda ve sanatı kutlamaya davet ediyor.

Brushstroke 24-hour Liner: Brushblack

Brushstroke Liner sabitleyici etkiyi elde etmek için, grafik ifadeler ve Maori tarzı geometrilerin yanı sıra çizgiler için de ideal bir fırça ucuna sahip. Konik ucuyla rengi kat kat uygulanabilir ve 24 saat dayanıklı. Sadece fırça ucunu kullanarak tek seferde en ince çizgiyi elde edebilirsin. Daha cesur bir görünüm tercih ediyorsan, kalın bir sonuç için fırçanın düz kısmını deneyebilirsin.

Pro-Longwear Eye Liner: Definedly Black, Mountain Air, and Night Trail

Kremsi, yoğun ve zengin renkler vaat eden 12 saat suya dayanıklı kalemden kendi tonunu seç. Gölgeli ve oksit görünüm oluşturmak için yoğun siyah (Definedly Black), canlı bir deniz mavisi (Mountain Air) veya parlak lacivert (Night Trail) tonlarını MAC #242 fırçası ile karıştır.

Pro-Longwear Fluidline: Blacktrack

Ultra pürüzsüz jel formülü ile istenen kalınlığa ulaşmak için MAC #242 fırçası kullanılarak sadece birkaç darbeyle büyük oyna ve cesur ol. İpeksi, soft bitişli ve 16 saat boyunca bulaşmayan formülüyle yoğun pigmente sahip olacaksın.

Liquidlast 24-Hour Waterproof Liner: Point Black

Gece boyunca dayanan bir görünüm ve kusursuz bir eyeliner için kendi fırçasıyla uzun ömürlü ve parçalanmayan Liquidlast ile çizgileri zahmetsizce vurgula. İstediğin kadar spontane ya da gizemli ol. Siyahı vurgula.

Prep + Prime Transparent Finishing Powder

Son dokunuş için, MAC’in makyajı sabitleyen ve parlamayı azaltan transparan ipeksi pudrasına güven. Tüm cilt tonları için uygun olan evrensel tek renk, genel görünümü yumuşatmak için MAC x Comme des Garcons koleksiyondaki herhangi bir eyeliner’ın üzerine uygulanabilir.

MAC Cosmetics, sınırlı sayıdaki Comme de Garcons x MAC dövme setini özel olarak satılacağı Dover Street Parfums Market’in bir parçası oluyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır