Şu anda okuyorsunuz
Kış Masalı Sofralara Taşınıyor

Kış Masalı Sofralara Taşınıyor

Kış Masalı Sofralara Taşınıyor

Grace Brands markasının kurucuları Duygu ve Sanem İçil “Winter Wonderland” koleksiyonunu MAG okurları için anlattı. 

2020 yılında herkesin evine daha özen gösterdiği bir yıl olduğunu belirten Duygu ve Sanem İçil, “Ev dekorasyonunda her ayrıntı ile sofra sunumların çok daha önemli olduğunu ve böylece kişilerin kendi yaratıcılıklarını kullandığı bir alana dönüştüğünü düşünüyor” dedi. Kışın harikalar diyarını temsil eden koleksiyonları “Winter Wonderland” ile özel bir sunum hazırlayan ikili, “Koleksiyonumuz içerisinde terracotta renkler, ağaçların koyu yeşil tonları, kışın ormanda yaşayan hayvanlar, çiçeklerin yer aldığı farklı tasarımlar bulunuyor. Sofrasında harikalar yaratmak isteyenlerin kendi hayal dünyalarını yansıtmalarını amaçlıyoruz” diye konuştu. 

Büyüleyici güzelliği ile başarıdan başarıya koşan Hande Erçel’in kapak yıldızı olduğu MAG Aralık,  dopdolu içeriği, yeni yıl özel röportajları, yılbaşı sofraları  ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır