Şu anda okuyorsunuz
Kilian Paris’ten Aşkı Çağrıştıran Çiçeksi Bir Koku

Kilian Paris’ten Aşkı Çağrıştıran Çiçeksi Bir Koku

paris

Mükemmelliğe asla aşık olmazsınız. Muhteşem birine ilgi duyabilirsiniz ama kusursuzluk aşkı getirmez. Onun kusurlarına ve onları sizin için özel kılan özelliklerine aşık olursunuz.” 

Kilian Hennessy

KILIAN PARIS’ten, Can’t stop loving You ile gerçek bir ilan-ı aşk: Sevgililer Gününe özel aşkı kutlayan bir parfüm.

ByKilian’ın kurucusu Kilian Hennessy ve parfümör Alberto Morillas’ın iş birliğinden doğan Can’t stop loving You’nun özleri Kuzey Afrika Portakal Çiçeği ile Narcotics koku ailesinden geliyor. Koku ikonik ismini sonsuz aşkın sembolü olan çiçeğin uyandırdığı duygulardan alıyor. Eşsiz Fransız dokunuşlarına sahip parfüm Paradisone ve narin Yasemin karışımıyla saf cenneti çağrıştırırken KILIAN PARIS repertuarındaki yeni bir bileşen olan Provence’teki özel bal; kalp notasına tatlı bir dokunuş katıyor. Madagaskar’dan gelen vanilya, kokuya daha gurme hava verirken meşe yosunu notaları gizemli bir yoğunluk yaratıyor. Somali köklerinden gelen tütsü özlerinin kokuya kattığı şehvet ise bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Can’t stop loving You, içeriğindeki Kilian Hennessy’nin en sevdiği içeriklerden biri olan Laden ile arzunun yoğunluğunu arttırıyor. Doğal gerçekliğin sembolü olan Laden, sarmalları ve yaprakları saran bir sakız üreterek, kendini güneşten ve ısıdan koruyan bir çiçektir. Aynı zamanda parfümerideki en şehvetli ana notalardan biri olarak, kokuya sıcaklık ve vahşilik kazandırır. Kilian Hennessy bu notayı, “Tene sıkıldığında, başka hiçbir şeyle karşılaştırılamayacak bir koku, en saf haliyle şehvettir.” Şeklinde yorumluyor.

Kilian Hennessy’in ilahi Aşil’in kalkanından ilham alan ve yeniden doldurulabilen parfüm şişesine kazınmış olan bu özellik; bir kokunun, koruyucu bir zırh kadar baştan çıkarıcı bir silah olabileceğine dair inancını yansıtıyor.

Önerilen Satış Fiyatı: 4.670 TL 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır