Şu anda okuyorsunuz
KFC’den Yılbaşına Özel Kutlama Kovası

KFC’den Yılbaşına Özel Kutlama Kovası

KFC’den Yılbaşına Özel Kutlama Kovası

Türkiye’yi 30 yıldır parmak ısırtan lezzetleri ile buluşturan KFC, yılbaşına özel olarak hazırladığı iki kişilik Kutlama Kovası ile tavuk sevenlere özel bir lezzet şöleni sunuyor.

Usta şefler tarafından 11 baharatlı gizli tarifle günlük ve taze olarak hazırlanan, birbirinden lezzetli KFC tavukları Kutlama Kovasında buluşuyor. Damaklara olduğu kadar görünümüyle gözlere de hitap eden KFC tavukları ile hazırlanmış 2 adet Tavuk sever Burger, 4 adet Acısız Kemiksiz Çıtır, 2 adet But, 2 adet Patates ve 2 adet içecekten oluşan kovada neredeyse yok yok. Üstelik Kutlama Kovası tercih edenlere 10 lu soğan halkası hediye ediliyor.

KFC’nin vazgeçilmez tatları arasına katılan ve tüm restoranlarında tavuk sevenlere yılbaşında lezzet şöleni yaşatacak Yeni Yıl Kovası 13 Ocak 2020’ye kadar satışta olacak.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır