Şu anda okuyorsunuz
Kafadar Ayılar Filmi Cartoon Network Sinema Kuşağı’nda

Kafadar Ayılar Filmi Cartoon Network Sinema Kuşağı’nda

Kafadar Ayılar Filmi Cartoon Network Sinema Kuşağı’nda

Cartoon Network’ten TV’de ilk kez yepyeni bir film daha:

Kafadar Ayılar Filmi Cartoon Network Sinema Kuşağı’nda

Cartoon Network’ün ödüllü çizgi filmi Kafadar Ayılar’ın merakla beklenen filmi, 7 Kasım Cumartesi günü sabah 10.00’da çocuklarla buluşuyor. Filmi kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler, 30 Kasım’a kadar Cartoon Network Türkiye Youtube kanalında ve www.cartoonnetwork.com.tr de bu eğlenceli maceraya eşlik edebilecek.

En sevilen çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network’ün sinema kuşağında Ben 10 ve Adventure Time’dan sonra; renkli kahramanlarıyla Kafadar Ayılar yerini alıyor. Yeni filmlerinde Boz Ayı, Kutup Ayısı ve Panda tüm farklılıklarına rağmen birbirleriyle uyum içerisinde maceradan maceraya koşuyor. Üç kafadarın başına gelen en sıradan olay bile komik bir hale bürünüyor. Emmy adayı olan, BAFTA Çocuk Ödülü, Annie Ödülü ve Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali En İyi TV Dizisi Jüri Ödülü gibi birçok ödüle layık görülen Kafadar Ayılar, yepyeni filmi ile 7 Kasım Cumartesi saat 10.00’da çocuklarla buluşuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise 9 Kasım’dan itibaren www.cartoonnetwork.com.tr ve Cartoon Network Youtube kanalında sınırlı bir süre için filmi dijital mecralardan da izleyebiliyor.

Boz Ayı, Kutup Ayısı ve Panda’nın yol hikayesi çocuklara farklılıkların uyum içinde yaşamaya engel olmadığını anlatıyor.

İlginizi Çekebilir
sedef

Cartoon Network stüdyolarında üretilen ve TV’de ilk kez yayınlanacak yeni filmde, Kafadar Ayılar’ın şimdiye kadar olan en büyük macerası yol hikayesi olarak anlatılıyor. Hayvanlardan hoşlanmayan yüksek rütbeli Ajan Alabalık dünyanın sadece insanlara ait olduğunu iddia ediyor. Ajanın takıntılı bir hale gelen bu düşüncesi Kafadar Ayılar ve diğer tüm hayvanlar için büyük bir tehlike oluşturuyor. Eğlenmeyi çok seven Panda, ekibin lideri Boz ayı ve bilge Kutup ayısı farklılıklarını bir araya getirip, birbirlerinden destek alarak güçlerini birleştiriyor.

Kafadar Ayılar yeni filmlerinde dünyada insanlarla yaşamak için verdikleri mücadeleyi anlatırken bir yandan da çocuklara empati kurmayı, insanlar birbirinden farklı olsa da uyum içinde yaşayabileceklerini anlatıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
3
Kızgın
2
Komik
2
Şaşkın
1
Üzgün
1
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır