Şu anda okuyorsunuz
Kadın girişimcinin hayali gerçek oldu

Kadın girişimcinin hayali gerçek oldu

Kadın girişimcinin hayali gerçek oldu

Sakaryalı kadın girişimci Yıldırım kendi firmasını hayata geçirdi

Kombi sektöründe daha önce sekreter ve satın alma işlerinde görev sürdüren 23 yaşındaki Sevgi Yıldırım, hayali olan kendi işyerini açarak; ‘Yıldırım İklimlendirme’ isimli firmasında tüm marka ve modelleri de içeren bir hizmet anlayışı ile sektöre giriş yaptı. Kombiye dair her türlü yedek parça satışı yaptıklarını ifade eden Yıldırım, işini severek yaptığını belirterek şöyle konuştu: “Müşterilerin kombi sektörün de bir kadın görmesi onları ilk başta çok şaşırtıyor. Beni ilk başta muhasebeci veya sekreter sanıyorlar. İşletmenin kendime ait olduğunu söylediğimde ise tebrik ediyorlar. Sektör içinde çalışan çoğu kişi ile tanış olduğumuz için sıkıntı veya problem ile karşılaşmıyorum”

“Kombinin her alanında varız”

İlginizi Çekebilir
“Shell’de Kadın Enerjisi” programı 2 yılda 2 bin 300 kadına istihdam sağladı

Tüm yedek ana parçalar başta olmak üzere, ikinci el cihaz satışı da yaptıklarını kaydeden Sevgi Yıldırım; Sakarya başta olmak üzere, Düzce, İzmit ve Bolu illerine de hizmet götürdüklerini ifade etti. İşlerinin sadece yedek parça üzerine olmadığını, olası arıza ve sıkıntılar da servis elemanı da gönderdiklerini söyleyen Yıldırım; “Çok soğuk veya sıcak hava günlerinde aklımıza ilk gelen ve imdadımıza yetişen klima ve kombiler oluyor. Kombiye dair akla gelecek her işi yapıyoruz. İnsanlar bizi kombi hususunda karşılaştıkları her nevi sorun için bizi Papuççular Mahallesi Değirmenhan Sokak No: 15/1A Adapazarı adresinde ziyaret edebilir veya 0533 9278454 telefondan arayabilirler” dedi

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır