Şu anda okuyorsunuz
“İyi Gelir mi” şimdi plak formatında.

“İyi Gelir mi” şimdi plak formatında.

“İyi Gelir mi” şimdi plak formatında

Serin, “İyi Gelir mi” şarkısını kliplendirdikten sonra, şimdi de şarkının remix versiyonunu dinleyiciyle buluşturuyor. Ayrıca şarkının her iki versiyonunun da yer aldığı plak da raflarda yerini buluyor.

Şehrin olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan müzisyenleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, müzik yolculuğuna sektöre iddialı bir giriş yapan Serin ile devam ederken, çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor.

Vokalde Cansu Saraç, gitar ve geri vokalde Melih Balta, bas ve geri vokalde Meltem Balta ve davulda Emre Ergün’den oluşan grubun “İyi Gelir mi?” şarkısının remix versiyonunda da Melih Balta imzası dikkat çekiyor. Cansu Saraç ve Meltem Balta’nın söz ve bestesini yaptığı şarkının düzenlemesi ise Serin’e ait.

“İyi Gelir mi”nin remix versiyonu tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, heyecanla beklenen plak formatı da raflarda.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır