Şu anda okuyorsunuz
İstegelsin’de mutlu alışveriş günleri!

İstegelsin’de mutlu alışveriş günleri!

istegelsin’de mutlu alışveriş günleri!

Taze Perşembe ve Süper Salı istegelsin’de

Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, müşterilerine sunduğu alışveriş keyfini yeni kampanyalarla taçlandırıyor. 180 farklı şirketten tedarik ettiği 16 bin 500 ürünü en taze ve hijyenik şekilde müşterilerinin kapısına kadar götüren istegelsin iki yeni kampanya başlattı. Perşembe gününü “Taze Perşembe” olarak duyuran istegelsin; fesleğen, tere, pancar, kuzukulağı, lorosso, reyhan, deniz börülcesi, maydanoz, maskolin, Brüksel lahanası, Ejder meyvesi, armut, taze ceviz, çilek, acur, kuşkonmaz, soya filizini en taze halleriyle müşterilerine ulaştırıyor.

Kaliteli ve güvenilir ürünleri sokaktaki süpermarket fiyatıyla müşterilerine ulaştıran istegelsin Salı günlerini de indirim günü ilan etti. Sürpriz ürünlerde yüzde 40 indirim uygulaması müşterilerine keyifli alışverişin kapılarını açıyor.

Hızlı ve kolay alışveriş

800 bin indirilme sayısı ve 200 bin aktif müşteriye sahip olan istegelsin, kullanıcılarına yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatıyor. istegelsin, soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyor. istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım, “Yüzlerce marka, binlerce çeşitten oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip olan istegelsin, kullanıcılarına stok sorunu, son kullanma tarihi gibi problemlerin yaşanmadığı hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir
PAMUK PRENSES TATLISI

istegelsin hakkında:

Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin, Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir markalarının ürünlerine süpermarket fiyatlarıyla ulaşılmasını sağlıyor. App Store ve Google Play’de bulunan uygulamasıyla, yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatan istegelsin, soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyor. Yüzlerce marka, binlerce çeşitten oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip olan istegelsin, kullanıcılarına; alternatif ürün seçimi, stok sorunu, son kullanma tarihi gibi problemlerin yaşanmadığı hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır