Şu anda okuyorsunuz
İSTANBUL’UN BAYLAN’I, 98 YILDIR OLDUĞU GİBİ, EN ÖZEL LEZZETLERİYLE PASKALYA’YA HAZIR

İSTANBUL’UN BAYLAN’I, 98 YILDIR OLDUĞU GİBİ, EN ÖZEL LEZZETLERİYLE PASKALYA’YA HAZIR

paskalya

İstanbul’un Baylan’ı; Kadıköy, Bebek ve Galataport şubesiyle üç noktada, ustalarının ellerinde özenle hazırlanan tariflerle Paskalya Bayramı’na hazır.

Lezzeti yarım asırdır değişmeyen, dünyaca meşhur klasikleri, 1923’e dayanan köklü tarihi ve İstanbul’un en güzel hatıralarıyla Baylan; Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde, birbirinden şık süslemeleriyle Paskalya’nın coşkusunu yaşıyor.

Baylan, Paskalya Bayramı’na özel hazırlanan büyük, küçük ve mini boyutlarında hem sütlü hem bitter çikolatalı Paskalya yumurtalarının yanı sıra tavşan çikolataları, horoz çikolataları ve renkli yumurtalarını müşterilerine sunuyor. Bunun yanında Baylan, bir Paskalya Bayramı klasiği olan damla sakızlı ve mahlepli Paskalya çöreğini de Kadıköy, Bebek ve Galataport şubesinde müşterileriyle buluşturuyor.

Kadıköy ve Bebek şubelerinin vitrinlerini, Paskalya’nın neşesini ve mutluluğunu yansıtan şık süslerle donatan Baylan, Paskalya’da yolu Kadıköy ve Bebek’e düşen müşterilerine hoş bir karşılama yapıyor.

Cumhuriyetle doğan ve cumhuriyetle yaşayan Baylan, neredeyse bir asra dayanan tarihiyle her zaman İstanbulluların hem hafızasında hem de damağında yer etti. İstanbulluları, ilk espresso, ilk makaron, ilk Sevgililer Günü ve ilk yılbaşı kutlamaları gibi yeniliklerle tanıştıran Baylan, şehrin tüm renklerini kucakladı.

Bu doğrultuda, Baylan, Paskalya Bayramı’nı da İstanbul’un bir zenginliği olarak gördü ve her zaman Hristiyan yurttaşlarımızın neşesine ortak oldu.

Baylan, tıpkı bütün özel günlerde olduğu gibi, İstanbullulara tanıştırdığı yeniliklerle Paskalya Bayramı’nın da en güzel şekilde kutlanmasını sağladı.

Paskalya Bayramı’na özel olarak, Kadıköy ve Bebek şubelerinin vitrinlerini en güzel şekilde süsleyen Baylan, bayram boyunca yolu Kadıköy ve Bebek’e düşen misafirlerine hoş bir karşılama yapıyor. Paskalya’nın mutluluğunu ve neşesini misafirleriyle paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir
poğaça

Yine Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde üç noktada Baylan, Paskalya’ya özel lezzetlerini, ustalarının ellerinde tarifi yıllardır değişmeyen çikolatalarıyla hazırlıyor. Aynı zamanda bir Paskalya Bayramı klasiği olan damla sakızlı ve mahlepli Paskalya çöreğini de Kadıköy, Bebek ve Galataport şubesinde misafirleriyle buluşturuyor.

Baylan; büyük, küçük ve mini boylarıyla hem sütlü hem de bitter çikolatalı Paskalya yumurtlarının yanında, tavşan çikolata, horoz çikolata ve renkli yumurtalarını, Paskalya boyunca, Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde misafirlerine sunuyor.

Ayrıca Baylan, özenle hazırlanan, meşhur damla sakızlı ve mahlepli Paskalya çöreğini de Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde, Paskalya mutluluğuna mutluluk katmak için misafirlerine servis ediyor.

98 yıldır olduğu gibi, Baylan’da Paskalya Bayramı, bu yıl da en güzel şekilde kutlanıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır