Şu anda okuyorsunuz
İÇ SESİMİZE GÖRE İLERLEYEBİLMEK…

İÇ SESİMİZE GÖRE İLERLEYEBİLMEK…

İÇ SESİMİZE GÖRE İLERLEYEBİLMEK...


Bazen hayat şartları bizleri oradan oraya savurur durur ve bizler geriye baktığımızda nereden nereye diyerek kimimiz ah çekerken, kimimiz de tebessüm ederiz. Ne zaman ne olacağını bilemediğimiz bir hayat tünelinden geçerken bazen öyle bir an gelir ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu ve hangi yönde ilerleyeceğimizi bilemeyiz.
Böylesi kararsızlıkları danışanlarımda da sıkça gözlemliyorum. Önemli olan kararlarımızı kendi vicdanımızla, samimiyetimizle ve kalbimizden gelen sesle vermemiz. Fikir almak, danışmak mutlaka faydalıdır, yalnız cevap kime göre neye göre doğru olacaktır? Sonuçta herkesin hayat şartları ve değerleri çok farklı olduğundan insanın içinden geçen ilk sese inanması ve o doğrultuda ilerlemesi en hayırlısı olacaktır. İlk başta tabii ki insanın kendi duygu ve düşüncelerinde net olması da çok önemli. Gerisi takdiri ilahi.
?”BEN değişirsem dünya değişir.”?
Hülya YÜKSEL

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır