Şu anda okuyorsunuz
Hürriyet’ten gazetecilere kutlama

Hürriyet’ten gazetecilere kutlama

Hürriyet’ten gazetecilere kutlama

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı Mesajında başta Kocaeli’deki  basın emekçileri olmak üzere tüm basın mensuplarının gününü kutlayan Hürriyet, “Basın, geçmişten bugüne düşünce özgürlüğünün yanı sıra demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olmuştur” dedi.

Hürriyet, “Gazetecilerimiz, ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli kişilerdir” diye konuştu.

Başkan Hürriyet mesajının devamında, “Toplumu bilgilendirmek maksadıyla, mesai mefhumu olmadan, her şart altında görevini yapmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımızın özverileri bütün takdirlerin üzerindedir.

Şehrimizde, ülkemizde ve dünyada bu denli önemli bir yere sahip olan başta İzmit olmak üzere tüm gazetecilerin Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor,  tüm basın mensuplarına çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır