Şu anda okuyorsunuz
HÜRRİYET, ŞEB-İ ARUS’DA VATANDAŞLARLA HZ. MEVLANA’YI ANDI

HÜRRİYET, ŞEB-İ ARUS’DA VATANDAŞLARLA HZ. MEVLANA’YI ANDI

HÜRRİYET, ŞEB-İ ARUS'DA VATANDAŞLARLA HZ. MEVLANA'YI ANDI
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Tasavvuf Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği tarafından Mevlana Celalleddin Rumi’nin Sevgiliye Kavuşma olarak adlandırdığı ölümünün 746. Yılı sebebi ile düzenlenen Şeb-i Arus programına katıldı. Manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı gecede Mevlevi üstadı Mustafa Özbağ’ın sohbeti ilgiyle dinlendi.
KEYİFLE DİNLEDİM
Mevlevi üstadı Mustafa Özbağ sohbetin ardından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i sahneye davet ederek hediye takdiminde bulundu. Hoşgörülerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Hürriyet, “Sizleri burada keyifle dinledim. Bizlere çok güzel duygular yaşattınız. Herkesi selamlıyor ve bu güzel program için Tasavvuf Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği’ne çok teşekkür ediyorum” dedi. Program sonrasında Mevlevi üstadı Mustafa Özbağ ile bir araya gelerek sohbet eden ve bir kez daha teşekkürlerini ileten Başkan Hürriyet, “Önümüzdeki süreçte sizlerle ortak çalışmalarda yer almaktan mutluluk duyacağız” diye konuştu.
Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır