Şu anda okuyorsunuz
HERBALIFE’TAN KADIN VE ERKEKLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL AYRI FORMÜLLERLE GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL KOMPLEKS

HERBALIFE’TAN KADIN VE ERKEKLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL AYRI FORMÜLLERLE GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL KOMPLEKS

Herbalife Nutrition’ın kadınlar ve erkekler için ayrı formüllerle geliştirdiği Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri almanızı sağlıyor. Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, 24 temel mikro besini içeren iki farklı formülle, erkeklerde bağışıklık sistemi, kas işlevi gibi kilit alanlardaki günlük ihtiyaçlara odaklanılırken, kadınlarda normal kemik, cilt, saç ve tırnağın korunması gibi alanlara özel bir içerik sunuluyor.

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, vücudun günlük ihtiyaçlarını desteklemeye uygun, Herbalife Nutrition Formül 1 Shake ile birlikte kullanılmak üzere formüle edildi.

Neden Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks’i tercih etmelisiniz?

Cinsiyete özel geliştirilmiş formül

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks kadınlar ve erkeklerin fizyoloji ve metabolizmaları ile ilgili farklılıklardan dolayı iki farklı çeşit olarak geliştirildi.

Doğru miktar

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks vücudu desteklemek için gerekli 24 temel besin öğesini içeriyor.

Bilimsel yöntemlerle desteklendi

Formül 2, Herbalife Nutrition beslenme uzmanlarınca geliştirilmiş, bilimsel yöntemlerle desteklenmiş olarak kullanıcısına ulaşıyor.

İlginizi Çekebilir
diyet

Tamamlayıcı destek

Herbalife Nutrition’ın çok tercih edilen Formül 1 Shake ile birlikte kullanılacak şekilde geliştirilen Formül 2 aynı zamanda tamamlayıcı bir takviye ürünü. Kullanımı için günde iki öğün Formül 1 Shake tüketildiğinde bir tablet Formül 2 kullanılması, bir öğün tüketildiğinde ise miktarın iki katına çıkarılması öneriliyor.

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks’in tavsiye edilen satış fiyatı: 79 TL’dir.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır