Şu anda okuyorsunuz
HERBALIFE FORMÜL 1 SHAKE İLE BU KIŞ KONTROL SENDE

HERBALIFE FORMÜL 1 SHAKE İLE BU KIŞ KONTROL SENDE

HERBALIFE FORMÜL 1 SHAKE İLE BU KIŞ KONTROL SENDE

Havaların soğumaya başladığı bu dönemde, yaz aylarında kazandığımız formu kaybetme endişesi sardı. Soğukla birlikte iştahımızın açılması ve fiziksel aktivitemizin azalması ile ideal kiloda kalmamız zorlaşabiliyor. Herbalife Formül 1 Besleyici Shake, günlük olarak alınması önerilen protein, vitamin ve mineral gibi temel besinlerin bileşiminden oluşan dengeli öğün içeriği ile kışın da farklı lezzetleri ile yanınızda.

18 g protein, 3 g lif, 22 vitamin ve mineral içeriyor

Kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması amaçlanan Herbalife Formül 1 Shake, protein ve temel besin bileşimlerinden oluşan dengeli bir öğünü yalnızca 216 kalori ile sizlere sunuyor. Herbalife Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 çeşit vitamin, mineral, 18 g protein ve 3 gr lif içeriyor.

Kilo kontrolü için günde iki öğün Formül 1

Herbalife Formül 1 Shake’ten günde 2 öğün tüketip, bir öğün yiyeceğiniz sağlıklı bir yemekle birlikte kilonuzu kontrol edebilirsiniz. İdeal kilonuzu koruyabilmek için ise günde bir öğün Formül 1 shake’i tercih edip, iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Üç farklı lezzet içeriyor

Vanilya, fındık ve çikolata aromalı olmak üzere üç farklı lezzet seçeneği sunan Herbalife Besleyici Shake’leri hazırlamak için 250 ml yarım yağlı süte iki çorba kaşığı (26 g) toz Formül 1 karıştırmak yeterli. Herbalife Shake karışımının tek kullanımlık paket seçenekleri sayesinde istediğiniz her yerde rahatça öğününüzü atlamadan aldığınız kaloriyi takip etmeye devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Kabızlığı önlemenin 4 yolu

Her bir kutusu 21 porsiyon içeren Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı’nın önerilen satış fiyatı: 125 TL

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir. Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser. Herbalife Nutrition’ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190’dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsorudur. Herbalife Nutrition’ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası’nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2018 yılında 4,9 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., firmanın ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Herbalife Nutrition Türkiye, merkezi İngiltere Londra’da bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği (IADSA) ’nın üyesidir. Türkiye’de ise Doğrudan Satış Derneği (DSD) ve Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği (GTBD)’nin üyesidir.

Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır