Şu anda okuyorsunuz
Head&Shoulders’dan yepyeni bir seri: Bu Kış Hindistan Cevizi Yağı ile Derinlemesine Nemlenmiş ve Kepeksiz* Saçlar

Head&Shoulders’dan yepyeni bir seri: Bu Kış Hindistan Cevizi Yağı ile Derinlemesine Nemlenmiş ve Kepeksiz* Saçlar

Bu Kış Hindistan Cevizi Yağı ile Derinlemesine Nemlenmiş ve Kepeksiz* Saçlar

Soğuk, yağmur, kar, rüzgar gibi mevsimsel etkilere maruz kalan saçlarda kaşıntı**, kuruluk, kepek, saç dökülmeleri ve saç derisinde hassasiyet oluşabiliyor. Saçlar en çok kış aylarında neme ihtiyaç duyuyor. Dünyanın 1 numaralı şampuanı*** Head&Shoulders, saçların ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiği Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilen Şampuan ve Saç Kremi Serisi’ni sağlıklı saçlarını kış aylarında da korumak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Derma Pure formüllü Head&Shoulders, Hindistan Cevizi Yağı içeren Şampuan ve Saç Kremi, yoğun E vitamini sayesinde saç derisini ve saçı derinlemesine nemlendiriyor, ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Saç derisini koruyan ve rahatlatan yeni seri, saçların derinlemesine nemli ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Bu sayede hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşlerinden endişe etmeden özgüvenleriyle fark yaratmalarını sağlıyor.

Head&Shoulders ailesinin en yeni serisi Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilen “Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi”, saç ve saç derisinin nem ihtiyacını gidererek kış aylarında kurtarıcınız olacak.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır