Şu anda okuyorsunuz
GÖLCÜK’TE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ YAPILACAK

GÖLCÜK’TE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ YAPILACAK

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kaymakamlığı organizasyonuyla 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla Gölcük’te bir dizi etkinlik yapılacak.

ANITPARK’TA VE SANAT GALERİSİNDE ETKİNLİKLER YAPILACAK

Etkinlikler kapsamında kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve toplumun bu konuda bilinçlenmesi hedef alınırken, ilk olarak Anıtpark’ta saat 12.00’da program açılışı gerçekleştirilecek ve protokol konuşmaları yapılacak. Ardından kadınların o güne özel açtıkları stantlar gezilecek. Beraberinde saat 14.00’da Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde kadına şiddet konusunun işlendiği resim sergisinin açılışı, protokol ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilecek.

KADINLARI BİLİNÇLENDİRECEK PANEL DÜZENLENECEK

Son olarak da yine Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde saat 14.30’da Av.Sinem Serttürk ve Av.Hüseyin Sel’in katılacağı; “Kanunlarımızda kadın hakları, kadına yönelik şiddetle mücadelede hak arama yöntemleri” konulu panel düzenlenecek ve etkinlikler son bulacak. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer bu önemli günde yapılacak etkinliklere tüm Gölcüklü bayanları davet etti. 

 

 

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır