Şu anda okuyorsunuz
“Gerçek İndirim Günleri” GittiGidiyor’da: Binlerce üründe yüzde 75’e varan indirim

“Gerçek İndirim Günleri” GittiGidiyor’da: Binlerce üründe yüzde 75’e varan indirim

Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, kullanıcılarını avantajlı kampanyalarla buluşturmayı sürdürüyor. “Gerçek İndirim Günleri” kampanyasının ikincisini 21-23 Ekim tarihleri arasında düzenleyen platform, kullanıcılarına yüzde 75'e varan indirim fırsatı sunuyor. Cep telefonu ve aksesuar, bilgisayar & tablet, televizyon & ses görüntü & oyun konsolu, beyaz eşya & ısıtma ve soğutma, elektrikli ev ve mutfak aletleri, yapı market ve ev dekorasyon, otomobil & motosiklet ve aksesuar, süpermarket & evcil hayvan ürünleri, anne & bebek ve oyuncak, spor outdoor, saat, kozmetik & kişisel bakım ile giyim ve aksesuar kategorilerinde tüm ürünlerde geçerli olan indirime ek olarak sepette yüzde 15'e varan indirim de kullanıcıları bekliyor. “Kullanıcılarımızı gerçek indirimlerle buluşturuyoruz” Eylül ayında ilkini gerçekleştirdikleri “Gerçek İndirim Günleri”nin kullanıcıları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını vurgulayan GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, 15 farklı kategorideki tüm ürünlerde “gerçek indirim” fırsatı sunduklarını söyledi. Fedar, “Sunduğumuz pek çok kampanyayla kullanıcılarımızın ihtiyaç duydukları tüm ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmaları için çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın kampanyalarımıza gösterdikleri yoğun ilgi, bizi bu anlamda son derece mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde de kullanıcılarımızın beklentilerini göz önünde bulundurup yeni kampanyalar sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, kullanıcılarını avantajlı kampanyalarla buluşturmayı sürdürüyor. “Gerçek İndirim Günleri” kampanyasının ikincisini 21-23 Ekim tarihleri arasında düzenleyen platform, kullanıcılarına yüzde 75’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Cep telefonu ve aksesuar, bilgisayar & tablet, televizyon & ses görüntü & oyun konsolu, beyaz eşya & ısıtma ve soğutma, elektrikli ev ve mutfak aletleri, yapı market ve ev dekorasyon, otomobil & motosiklet ve aksesuar, süpermarket & evcil hayvan ürünleri, anne & bebek ve oyuncak, spor outdoor, saat, kozmetik & kişisel bakım ile giyim ve aksesuar kategorilerinde tüm ürünlerde geçerli olan indirime ek olarak sepette yüzde 15’e varan indirim de kullanıcıları bekliyor.

“Kullanıcılarımızı gerçek indirimlerle buluşturuyoruz”
Eylül ayında ilkini gerçekleştirdikleri “Gerçek İndirim Günleri”nin kullanıcıları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını vurgulayan GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, 15 farklı kategorideki tüm ürünlerde “gerçek indirim” fırsatı sunduklarını söyledi. Fedar, “Sunduğumuz pek çok kampanyayla kullanıcılarımızın ihtiyaç duydukları tüm ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmaları için çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın kampanyalarımıza gösterdikleri yoğun ilgi, bizi bu anlamda son derece mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemde de kullanıcılarımızın beklentilerini göz önünde bulundurup yeni kampanyalar sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır