Şu anda okuyorsunuz
FOTOĞRAF SANATÇISI Emre CEYLAN İZMİT’TEYDİ.

FOTOĞRAF SANATÇISI Emre CEYLAN İZMİT’TEYDİ.

FOTOĞRAF SANATÇISI Emre CEYLAN İZMİT'TEYDİ.

18.12.2019 Çarşamba gecesi  Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneğinin konuğu Emre CEYLAN idi.
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Mezunu olan sanatçı, fotoğrafa başlama hikayesini anlatırken ilginç detaylardan bahsetti.
Askerden geldiği zaman Bursa’da çok iyi bir işte ve çok büyük maaşlarla çalışan Emre CEYLAN, hayallerinin peşinde koşmak için ani bir kararla evini ve arabasını satıp İstanbul’a fotoğraf çekmek için gelmeye karar verir.Aile içinde büyük tartışmalara rağmen eşinin de desteği ile büyük bir maceraya atılır.Bütün birikimlerini satarak İstanbul’a gelir.
Emre çok mutludur ve hayalini kurduğu işi yapmaktadır.
Başlangıçta epeyce zorluk yaşamalarına rağmen, fotoğrafta değişik yorumlar getirerek iş yapma isteği, ilk işinde ona büyük bir para ve şöhret kazandırır.Bundan sonra hem tanınır ,hem de işler arka arkaya gelir.
Çektiği fotoğraflarla fark yaratma peşinde koşan Emre CEYLAN, Bu günlerde çok revaçta olan youtube kanalı açarak, çektiği fotoğrafların perde arkalarını burada açıklamayı , gençlere ve fotoğraf severlere böylece yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Emre CEYLAN çektiği ilginç fotoğraf ve videoların arka planlarını da paylaşarak ilginç fotoğraf hikayesini anlattı.
Emre CEYLAN’ a Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği katılımından dolayı teşekkür etti.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır