Şu anda okuyorsunuz
FİLLİ BOYA’DAN MEKANA CANLILIK VEREN RENK ÖNERİLERİ…

FİLLİ BOYA’DAN MEKANA CANLILIK VEREN RENK ÖNERİLERİ…

FİLLİ BOYA'DAN MEKANA CANLILIK VEREN RENK ÖNERİLERİ...

Kışın soğuk etkisini azaltmak için içinde kırmızı bulunan bej tonlarını kullanabilirsiniz. Filli Boya Renxmatik kartelasından Tan 280 ve Hasır 75 renkleriyle mekanlarımızda güneşin yüzünü ilk göstermeye başladığı sabah saatlerindeki etkisini hissedebiliriz.

Griden vazgeçemeyenler için yine Filli Boya Renxmatik kartelasından Krom 150 rengi ile capcanlı sarı tonlarda Işıltı 115 rengini birlikte kullanabilirsiniz.

Kışın sıcaklığını hissettiren bir başka renk de tarçın tonları… Dumanı üstünde tarçınlı salebin o iştah açan pozitif etkisini duvarlarınıza taşımak için Filli Boya Renxmatik kartelasından Tan 240 rengini tercih edebilirsiniz.

Mimar Benim’le Yaşam Alanlarınızın Renkleri Belirlemek Çok Kolay…

İçinizi ısıtacak kış renklerinin evinizde nasıl duracağını görmek ister miydiniz? Filli Boya’nın ödüllü Mimar Benim uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor. Mimar Benim uygulamasıyla yaşam alanlarınızı ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde renklendirebilirsiniz. Gerek görselleri gerek içeriği gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan ve AppStore’un favori uygulamaları arasında bulunan Mimar Benim’i ücretsiz olarak sitesinden indirebilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır