Şu anda okuyorsunuz
CUMALAR YETMEZ HAFTA SONU DA BİZİM OLSUN…

CUMALAR YETMEZ HAFTA SONU DA BİZİM OLSUN…

CUMALAR YETMEZ HAFTA SONU DA BİZİM OLSUN...

Et tutkunlarının vazgeçilmez adresi Arby’s®, Kasım ayının son Cuma günü başlayacak şahane bir kampanyayı hayata geçiriyor. Arby’s® Friday fırsatıyla Aralık ayının sonuna kadar Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerli olacak, ortalığı kasıp kavuracak tatların bir arada olduğu menü 39,95 TL’ye lezzet severleri bekliyor!

Lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi olmaya devam eden Arby’s®, “Cumalar yetmez hafta sonu da bizim olsun” mottosuyla Arby’s® Friday Menü’yü tüm restoranlarında servise sunuyor. Yoğun geçen bir haftanın ardından kendinizi birbirinden şahane lezzetlerle ödüllendirmek isterseniz, gideceğiniz en doğru adres Arby’s®!

29 Kasım – 29 Aralık tarihleri arasında CumaCumartesi ve Pazar günleri geçerli olacak ve lezzet şöleni yaşatacak kampanya menüsü;1 adet 16 saat fırınlanmış, özel Arby’s® teknikleriyle fümelenmiş Füme Kaburga Klasik Sandviç, 1 adet 4 saat ağır ağır fırınlanmış Roast Beef Steak Soslu Sandviç, sırrı şeklinde değil lezzetinde olan 1 adet Orta Boy Curly Fries ve 2 adet Orta Boy Coca-Cola’dan oluşuyor. Üstelik Coca-Cola şekersiz içecek tercihinde büyük seçim bizden diyen Arby’s® adeta lezzeti ikiye katlıyor.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır