Şu anda okuyorsunuz
CRISTINA PERABONI “İNSAN VÜCUDU” KİTABI İLE VÜCUDUN SIRLARINI ANLATIYOR

CRISTINA PERABONI “İNSAN VÜCUDU” KİTABI İLE VÜCUDUN SIRLARINI ANLATIYOR

CRISTINA PERABONI “İNSAN VÜCUDU”

Cristina Peraboni tarafından kaleme alınan, Giulia de Amicis tarafından illüstrasyonları çizilen ‘İnsan Vücudu’ kitabı, Gökçe Dereci Konakcı’nın çevirisiyle ve İnkılap Kitabevi etiketiyle yayımlandı

İnkılap Kitabevi etiketi ile raflarda yerini alan ‘İnsan Vücudu’; insan vücudunu, vücudun bölümlerini ve nasıl işlediğini merak eden minik okurları için bir başvuru kitabı niteliğinde hazırlandı. Renkli ve açıklayıcı illüstrasyonlarla desteklenen anlatı, vücudun en acayip özelliklerini keşfetmek için okurlara bir kapı aralıyor.

Arka Kapak

Elinizdeki kitap insan vücuduyla ilgili yazılmış alışılageldik kitaplardan biri değil. Ne uzun ya da karmaşık tanımlamalar ne kısaltmalar ne de zor sözcükler içeriyor. 

Kendi vücudunuzu farklı bir şekilde keşfedeceksiniz. 

İnsan vücudunun sırlarını açığa çıkarmak için özel bir teknik kullandık: Size bilgileri basit ve net bir şekilde aktarabilmek için illüstrasyon ve diyagramların bir kombinasyonu olan bu tekniğe “inografik” deniyor. Bir bakışta kendinizi bir uzman gibi hissedeceksiniz!

Dahası var: Sadece insan vücudu hakkında en acayip gerçekleri öğrenmekle kalmayacak, hayvanlar hakkında da pek çok garip gerçeği keşfederek merakınızı gidereceksiniz!

SIRLARINIZI KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

İnkılâp Kitabevi, Cristina Peraboni, İnsan Vücudu, 72 sayfa, İstanbul, 2022. 

Çevirmen:Gökçe Dereci Konakcı

İlginizi Çekebilir

Yayın Direktörü: Gülşen İşeri

Editör:Kadriye Kızıl Güzelkan

Son Okuma: Ezgi Hotalak Adalı

Kapak Tasarım: Beyzanur Karabulut

Grafik Tasarım: Beyzanur Karabulut

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır