Şu anda okuyorsunuz
CİBİNLİKLER İLE KÜÇÜKLERE MÜKEMMEL BİR OYUN ORTAMI VEYA DİNLENME ALANI YARATIN!

CİBİNLİKLER İLE KÜÇÜKLERE MÜKEMMEL BİR OYUN ORTAMI VEYA DİNLENME ALANI YARATIN!

CİBİNLİKLER İLE KÜÇÜKLERE MÜKEMMEL BİR OYUN ORTAMI VEYA DİNLENME ALANI YARATIN!

Şık ve minimal stili ile her iç mekana ayak uyduran Larisa and Pumpkin, ürün portföyüne cibinlikleri ekledi! Bebeklerin beşiğine kolayca asılarak keyifli ve eğlenceli bir yuva oluşturan bu şık cibinlikler, onlara konforlu bir dinlenme alanı ya da oyun ortamı yaratmak için de mükemmel bir seçenek! %100 organik pamuktan üretilen cibinlikler ile çocuklara oyun oynayabileceği, uyuyabileceği veya dinlenebileceği rahat bir alan oluşturabilir, odalarına da klasik ve zarif bir stil katabilirsiniz.

Larisa and Pumpkin, minikleri eğlendirirken gelişimini de destekleyen kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri tasarlamakla beraber çocuk odalarına dekoratif bir dokunuş da katıyor. Yaşam alanlarınızla mükemmel bir uyum yakalayan Larisa and Pumpkin cibinlikleri keşfedilmeyi bekliyor.

Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne – bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor. Şu anda annedukkan.comshop.buseterim.com.trkidslivingetc.comvibel.com.trbebekhouse.com ve keyifbebesi.com.tr internet siteleri ile BT Shop, Bee eat.play.love, Kids Living etc., Miya Design, Bebek House, Milk Antalya, Vibel & More, Le Petit 100 ve Moots Concept Store Mersin Marina mağazalarında satışta olan Larisa and Pumpkin top havuzları, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

Larisa and Pumpkin’in top havuzlarının dekupe ve lifestyle görselleri ile güncel fiyat ve içerik bilgilerine http://bit.ly/LarisaAndPumpkin2019 linkinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
obezite

Daha fazla ilham almak istiyorsanız Larisa and Pumpkin’in sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır