Şu anda okuyorsunuz
Büyükakınlar, KADEM’e misafir oldu

Büyükakınlar, KADEM’e misafir oldu

Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın  ve eşi Doç Dr. Figen Büyükakın'ı ağırladı.

Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın  ve eşi Doç Dr. Figen Büyükakın’ı ağırladı.

Kadem Kocaeli Temsilciliği Yönetim Kurulu’nun da hazır bulunduğu ziyarette KADEM’in çalışmaları, büyükşehir belediyesinin çalışmaları ve ortak çalışmalar üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kadınlara, çocuklara verilecek eğitimler, istihdam projeleri ve çalışmaları yönlendirmek üzere bir çalıştay yapılması konuları konuşuldu. Kadem Kocaeli Temsilcisi Asuman Sert Erturan ziyaret ve destek için Başkan Tahir Büyükakın ve Eşi Figen Büyükakın’a teşekkür etti.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır