Şu anda okuyorsunuz
Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

İşletmeciliğini Turan Karadeniz’in yaptığı, konusunda uzman ve deneyimli 6 personelin görev üstlendiği Boşnak Börekçi, Kartepe, İstasyon Mahallesi, Köseköy ışıklarda hizmete girdi.

Açılışa protokol ve siyasi ilgisi

Boşnak Börekçi Kartepe şubesinin açılışına Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar’ın yanı sıra Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Zafer Arat ile Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi Sedat Uslu ile çok sayıda davetli katıldı.

Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

Kurdeleyi birlikte kestiler

Boşnak Börekçi’nin sahiplerinden Samet Balkan’ın da katıldığı açılışın kurdelesini Kaymakam Çağlar, Başkan Mustafa Kocaman, Koordinatör Zafer Arat ve Turan Karadeniz birlikte hayırlı olması dilekleriyle kesti.

Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

Yaklaşık 250 çeşit ürün

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Kartepe Kaymakamı ve beraberindekiler ürünler hakkında mutfak ustasından bilgi aldı. Başta börek olmak üzere poğaça, şerbetli tatlılar, mantı, kuru ve yaş pastanın yanı sıra su böreğinden oluşan geniş ürün çeşitlerinin yaklaşık 250 olduğu belirtildi.

Boşnak Börekçi Kartepe’de açıldı

“Amaç en iyi hizmeti vermek”

Açılış sonrası Boşnak Börekçi salonunu dolduran davetlilere kavurmalı su böreği, su böreği, kuru ve ya pasta, poğaçalar, meşrubat ve çay servisi kısa sürede yapıldı.Açılışa katılanlara teşekkürlerini sunan Boşnak Börek Kartepe şubesi işletmecisi Turan Karadeniz, “Amacımız, halkımıza en iyi hizmeti vermek” dedi.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır