Şu anda okuyorsunuz
BAŞKAN YARDIMCISI SOLAKOĞLU BİRİMLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YARDIMCISI SOLAKOĞLU BİRİMLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YARDIMCISI SOLAKOĞLU BİRİMLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN YARDIMCISI SOLAKOĞLU BİRİMLERİ ZİYARET ETTİ

 İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Av. Sibel Solakoğlu, kendisine bağlı bulunan müdürlüklerin birimlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Solakoğlu,  ziyaretleri kapsamımda ilk olarak Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı birimleri ziyaret ederek yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Av. Sibel Solakoğlu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren birimleri ziyaret etti. Programda Başkan Yardımcısı Solakoğlu’na  Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç eşlik etti. Solakoğlu, ilk ziyaretini Çocuk Hakları Masası ve Çocuk Hakları Okulu’na gerçekleştirdi. Çocuk Hakları Okulu’nun fiziki yapısı ve işleyişi hakkında bilgi alan Başkan Yardımcısı Solakoğlu daha sonra Yahya Kaptan Emekli Evi’nde emeklilerle bir araya geldi.

BİRİMLERİ ZİYARET ETTİ

Yahya Kaptan Emekli Evi’ndeki mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Yardımcısı Solakoğlu, ziyaret esnasında devam eden satranç mücadelesini de heyecanla takip etti. Başkan Yardımcısı Solakoğlu, emekli evinin yer aldığı mahalle konağında çalışmalarını sürdüren Yahyakaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu ile görüşerek bilgi aldı.

TALEPLERİ DİNLEDİ

Yahyakaptan’daki ziyaretlerin ardından Yuvam Akarca Emekli Evi’ne giden Başkan Solakoğlu, burada bir araya geldiği mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini dinledi. Son olarak Kadın Sosyal Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Solakoğlu, kurumun faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır