Şu anda okuyorsunuz
BAŞKAN HÜRRİYET GENÇ MÜZİSYENLERİN İLK KONSER HEYECANINI PAYLAŞTI

BAŞKAN HÜRRİYET GENÇ MÜZİSYENLERİN İLK KONSER HEYECANINI PAYLAŞTI

BAŞKAN HÜRRİYET GENÇ MÜZİSYENLERİN İLK KONSER HEYECANINI PAYLAŞTI

İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, aktif olarak kullandığı sosyal medya üzerinden gelen vatandaşların taleplerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İzmit Sabancı Kültür Merkezi Keyfinn Cafe’de vereceği ilk konserine sosyal medya üzerinden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i davet eden müzisyen Emre Bal büyük bir sürprizle karşılaştı. Genç müzisyen ve orkestrası sahne alacağı mekândaki ilk konser heyecanını kendisini dinlemeye gelen arasında gördüğü Başkan Fatma Kaplan Hürriyet ile paylaştı.

SOSYAL MEDYADAKİ HER TALEBİ DEĞERLENDİRİYORUZ

Genç müzisyenleri başarılı performanslarından dolayı tebrik eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bizlere, çok keyifli bir akşam yaşatan, ilk konser heyecanlarını bizlerle paylaşan yetenekli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sosyal medya üzerinden gelen her talebi, her daveti, her öneriyi değerlendiriyor ve vatandaşlarımızın yanında yer alıyoruz. Bu keyifli gece için bize ulaşan Emre Bal ve orkestrasına bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum”

BİZİ ŞAŞIRTMADI

İlk sahnelerinde Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i karşılarında görmenin kendilerine büyük güven ve mutluluk yaşattığını belirten genç müzisyen Emre Bal “ başkanımızın sosyal medya hesaplarını ne kadar etkin kullandığını görüyoruz. Bizde sosyal medyası üzerinden yaptığımız davetle vereceğimiz ilk konserimize kendisini davet ettik.   Bizi şaşırtma ve ilk konserimizde yanımızda oldu.  Kendisine bu özel günümüzde bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz “ dedi.

 

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır