Şu anda okuyorsunuz
11:11 DUASI

11:11 DUASI

YÜCE ALLAHIM!
11.11.2019-11:11 İN
KENDİME AİLEME, TÜM SEVDİKLERİME, TÜM DÜNYAYA HAYIRLI, UĞURLU, ŞİFALI OLMASINI, HUZUR, NEŞE, MUTLULUK, SEVGİ GETİRMESİNİ DİLİYORUM.
BU GÜNDEN İTİBAREN BENİM VE AİLEMİN, TÜM SEVDİKLERİMİN BEDENLERİMİZDEN SİHHAT, RUHUMUZDAN HUZUR VE SEVİNÇ, BENLİĞİMİZDEN SEVGİ ENERJİLERİ YAYILSIN TÜM EVRENE.
BİZİ GÜZEL DUYGU VE OLUMLU DÜŞÜNCELERLE DOLDURARAK, RUHUMUZU HUZURLU, ZİHNİMİZİ BERRAK EYLE YARABBİM. BİZİ, AİLEMİZİ, EVLATLARIMIZI, YERYÜZÜNDE YAŞAYAN EN TEMİZ NİYETLİ, GÜZEL DUYGU VE DÜŞÜNCELİ, İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞIP , DOST ARKADAŞ OLMAK NASİP EYLE ALLAHIM.. AİLELERİMİZE, SEVDİKLERİMİZE SEVGİ VE SAYGIYLA KENETLENMEMİZ, DAİMA TEMİZ, DÜZ, VE DOĞRU YOLLARDA BAŞARIYLA İLERLEMEMİZ İÇİN YARDIM ET ALLAHIM.
BUGÜNDEN İTİBAREN; HAYATIMDA, BEDENİMDE, RUHUMDA, ZİHNİMDE HERŞEYİN ŞİFALANDIĞINI, GÜZELLEŞTİĞİNİ GÖRÜYOR MUTLULUĞU HİSSEDİYOR SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.
BEDENİMDE HİÇ BİR HASTALIK, AĞRI, SIZI KALMADI. KALBİM, BEYNİM, RUHUM VE YAŞAMAMI SAĞLAYAN TÜM ORGANLARIM YENİLENDİ VE ŞİFALANDI. BÜTÜN BU GÜZELLİKLERİ SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAHIM.
EVİM GÜZELLEŞTİ, İŞİM VE ŞANSIM AÇILDI, FİNANS DURUMUM DÜZELDİ. BEN ŞİMDİ BOLLUK, BEREKET, ŞİFA, HUZUR VE MUTLULUK İÇİNDEYİM! ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM. SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
SAĞIM SOLUM, ÖNÜM ARKAM BAKTIĞIM HER YERDE SEVGİ GÖRÜYORUM. ETRAFIM BENİ GERÇEKTEN, KOŞULSUZ OLARAK SEVEN, İYİLİĞİMİ İSTEYEN, BENİ YALNIZ BIRAKMAYIP İLGİLENEN SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELENMİŞ. VE BEN HERKESE İÇİMDE DOLUP TAŞAN SINIRSIZ SEVGİMİ AKITABİLİYORUM. BENİ VE ÇEVREMİ SEVGİYLE DOLDURDUĞUN İÇİN, BENİ SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELEDİĞİN İÇİN HUZUR VE MUTLULUKLA ŞÜKÜR EDİYOR VE SEVGİYLE KABUL EDİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHIM.
KENDİMİ TÜM EVRENİN KAYNAĞI İLAHİ GÜCE TESLİM EDİYOR VE SEVGİYLE ŞÜKÜR EDİYORUM. HUZURDAYIM GÜVENDEYİM. EMİN ELLERDEYİM. İLAHİ GÜÇ BANA İHTİYACIM OLAN VE HAYRIMA OLAN HER ŞEYİ ZAMANI GELDİKÇE SUNUYOR VE BEN SEVGİYLE, ŞÜKÜRLE KABUL EDİYORUM.
AMİN.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
1
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır