Şu anda okuyorsunuz
​KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE’DE SEZONUN SON KONSERLERİ BAŞLIYOR… KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar!

​KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE’DE SEZONUN SON KONSERLERİ BAŞLIYOR… KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar!

KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE’DE SEZONUN SON KONSERLERİ BAŞLIYOR

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik BahçEkim ayı boyunca açık alanlara veda etmek istemeyen İstanbulluları, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların sıcacık performanslarıyla buluşturacak. Sonbaharın son günlerini Bahçenin samimi ortamında güzel müzik, iyi yiyecek içecek ve harika insanlarla olduğu gibi geçirecek olan müzikseverler serinin devam edeceği ilkbaharı iple çekecek.

Çimlerin üstünde yıldızların altında!

KüçükÇiftlik Bahçe konserlerinin ilki 8 Ekim Salı günü alternatif rock müziğin sevilen isimleri Pinhani, TNK ve son dönemde dikkat çeken seslerden Melike Şahin ile gerçekleşecek. 10 Ekim Perşembe günü ise 17 şarkıcı ile birlikte çıkardığı ‘susamam’ isimli şarkısı ile son günlerin en çok konuşulan rapçilerinden Şanışer’e Sokrat St, Allâme ve Contra eşlik edecek. 15 Ekim Salı günü VEYasin’in pek popüler projesi mekanların vazgeçilmezi Hey! Douglas, türünün tek örneği BaBa ZuLa ve yenilerin en iyilerinden Adamlar ile çimlerin üstünde yalınayak dans edeceğiz.

Kış mevsimi henüz kapımızı çalmamışken, tatlı sonbahar akşamları KüçükÇiftlik Bahçe’de yaşanacak.

Yoğun geçen haftanın stresini atmak için haftanın ortasında bir mola vermek, şehrin merkezinde ancak şehir stresinden uzakta yıldızların altında uzanıp müziği içinde hissetmek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak.

8 Ekim – Pinhani – TNK – Melike Şahin

10 Ekim – Şanışer ft. Sokrat – Allame – Contra

15 Ekim – Hey! Douglas – BaBa Zula – Adamlar

Kapı açılış: 19.00

Organizasyon Uru, biletler Biletix’te.

Öğrenci: 35 TL / Tam: 50 TL

Detaylı bilgi ve iletişim için

Melis Gürgen 0535 821 42 25 / melis@pgm.com.tr

Şükran İlhan / 0532 260 82 59 / sukran@pgm.com.tr

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır