Şu anda okuyorsunuz
​Gamze Süner Atay ile “BEN KİMİM?”

​Gamze Süner Atay ile “BEN KİMİM?”

Gamze Süner Atay ile “BEN KİMİM?”

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunu Gamze Süner Atay’ın TB Sanatsal Yetenek Yönetimi’nde vereceği eğitim, “Ben Kimim?” sorusuna cevap arayan ve buna çözüm getiren eğitim ile günlük hayatta kullanılan maskelerden kurtulmak isteyenler için bir fırsat olacak. Fatih-Harbiye, Kış Güneşi, Vuslat gibi televizyon dizileri; Av Mevsimi ve Özür Dilerim gibi sinema filmleri ve Törpü adlı tiyatro oyununda da rol alan Gamze Süner Atay’ın vereceği eğitimler aralık ayı itibariyle başlayacak ve eğitimler sonucunda katılımcılar maskelerinden kurtulup daha farklı bir yaşama “merhaba” diyecekler.

Gamze Süner Atay’ın tüm bilgi ve tecrübelerini aktararak daha kaliteli bir hayat için gerekli tüyoları vereceği eğitimler ile katılımcılar “Çocukluk kişinin ana yurdudur” anlayışı ile çocukluklarındaki “kendi”leri ile tanışarak çeşitli yönlendirmelerle hayatlarına farklılık katacaklar. Eğitimlerde beden, imge ve sesin ön planda olduğu akor çalışması ile katılımcıların kendileri ve çevresiyle yeniden uyumlu hale gelerek duygularının tadına varmaları amaçlanacak.

TB Sanatsal Yetenek Yönetimi’nde Gamze Süner Atay’ın önderliğinde aralık ayı itibariyle başlayacak eğitimler için ayrıntılı bilgi info@tulinberk.com ile 0212 236 25 00 ve 0549 265 54 71 no’lu telefon numaralarından alınabilir.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
0
Kızgın
0
Komik
0
Şaşkın
0
Üzgün
0
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır