Şu anda okuyorsunuz
​En neşeli Elma ve Soğan Cartoon Network’te!

​En neşeli Elma ve Soğan Cartoon Network’te!

​En neşeli Elma ve Soğan Cartoon Network’te!

Eğlenceli çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, Kasım ayını yepyeni bir çizgi filmle karşılıyor. Birbirinden farklı fast food yiyeceklerinin yaşadığı tamamen yabancı bir şehre taşınan ve oradaki tek sağlıklı yiyecekler olan Elma ve Soğan, bu şehri tanımaya çalışırken yaşadıkları maceralara söyledikleri şarkılarla çocukları da davet ediyor. Eğlenceli ve neşeli Elma ile sınırsız hayal gücüne sahip olan Soğan farklı tarzlardaki şarkılarıyla çizgi filmi daha renkli bir hale sokuyor. Elma ve Soğan 4 Kasım’dan itibaren hafta içi saat 18.00, hafta sonu da 15.30 saatlerinde Cartoon Network’te çocukları bekliyor. İki sıkı dostun eğlenceli oyunları da www.cartoonnetwork.com.tr adresinde yer alıyor.

Cartoon Network Hakkında:

WarnerMedia’nın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 milyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball ve OK K.O! gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor. Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir
paris

WarnerMedia, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, TBS ve TCM’in yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir. Cartoon Network Türkiye’de, Digitürk 169. Kanal, Tivibu 121. Kanal, D-Smart 120.Kanal ve ayrıca Uydu’dan yayın yapmaktadır.

Bu içeriğe tepkiniz nasıl oldu?
Bayıldım
1
Kızgın
1
Komik
1
Şaşkın
1
Üzgün
1
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!

Bir cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Türkiye'den ve Dünya’dan kadınlara öncelikli olarak, bütün kesimi ilgilendiren haberler tarafımızca bizzat yapılmaktadır. La Femme Nicomedia bir markadır. Her hakkı saklıdır. Bu websitesinde yer alan hiçbir metin/haber izin almadan kopyalanamaz.

Yukarı Kaydır